Lokalizacja:

AL. CHOPINA 55

05-092 ŁOMIANKI DOLNE

GOLD-BUD © 2016 Polityka prywatności

OBSERWUJ NAS

O FIRMIE

Al. Chopina 55

05-092 Łomianki Dolne

POLSKA

KONSERWACJA

PRODUKTY DŹWIGOWE

SIEDZIBA

DANE

KONTAKT

SPRZĘT REHABILITACYJNY

O NAS

/ O nas

 

GOLD-BUD jest polską, niezależną firmą działającą nieprzerwanie od 1991 roku, specjalizującą się w dostawie, montażu i konserwacji urządzeń dźwigowych.

 

 

 

Oferujemy urządzenia światowych liderów tj: ORONA, HIDRAL, CIBES, co do których jakości nie mamy żadnych zastrzeżeń. Przy wyborze urządzenia nie kierujemy się tylko kwestią ceny. Produkt przez nas oferowany musi być wyposażony w najlepsze, europejskie komponenty, do których jest łatwy i szybki dostęp. W GOLD-BUD wierzymy, że dobrze dobrane i konserwowane urządzenie może służyć przez wiele dekad więc kwestia ceny zakupu urządzenia dźwigowego dla świadomych Klientów nie jest najważniejsza.

 

NASZA FILOZOFIA

 

 

Inowacyjnie podchodzimy do likwidacji barier architektonicznych. Mamy w swojej ofercie urządzenia dźwigowe dla osób niepełnosprawnych zupełnie niezwykłe. Są to urządzenia schowane w podłodze lub platformo-schody. Jest to oferta skierowana do bardzo wymagającyh Klientów, którzy mają obiekty zabytkowe, unikalne lub do bardzo nowoczesnych i awangardowych. Mamy również klasyczne rozwiązania w lepszym wydaniu. U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

 

 

Nie oferujemy urządzeń jak wiemy, że zostały źle dobrane. Docelowy Klient będzie miał do nas pretensje a nie do projektanta, gdy urządzenie nie spełnia oczekiwań. Nasz dział projektowy wspiera i opiniuje wiele przyszłych realizacji. To nie rzeczywistość nas kreuje, tylko my ją. Zaprszamy do korzystania z usług naszego działu projektowego. Zaprojektujmy coś razem!

 

 

 

Nie konserwujemy wszystkich urządzeń jak leci. W szczególności dbamy aby mieć w swojej opiece urządzenia przez nas zmontowane. Do konserwacji przyjmujemy również inne urządzenia ale tylko takie, których Producentów dobrze znamy i do których jest swobodny dostęp do części zamiennych. Dźwig jest po to aby działał a my jesteśmy odpowiedzialni za to aby tego dokonać.

 

 

Indywidualne podejście i doświadczenie. Po kilkudziesięciu latach już wiemy, że każda realizacja jest inna i nie ma dwóch takich samych dźwigów. Powiedz nam zatem na czym Ci zależy abyśmy mogli zrealizować twoje marzenia.

CO NAS WYRÓŻNIA

1.

2.

3.

4.