Lokalizacja:

AL. CHOPINA 55

05-092 ŁOMIANKI DOLNE

GOLD-BUD © 2016 Polityka prywatności

OBSERWUJ NAS

O FIRMIE

Al. Chopina 55

05-092 Łomianki Dolne

POLSKA

KONSERWACJA

PRODUKTY DŹWIGOWE

SIEDZIBA

DANE

KONTAKT

SPRZĘT REHABILITACYJNY

Nasza strona doczekała się kolejnej modernizacji. Jest teraz w pełni mobilna, czyli dostępna dla użytkowników telefonów i tabletów. Jej poprzedniczka mimo, iż była bardzo doceniana przez naszych Klientów musiała zostać dostosowana do wpółczesnych wymogów i trendów. Mamy nadzieje, że nowa odsłona również doczeka się uznania naszych Klientów , na co bardzo liczymy.

AKTUALNOŚCI

Dokładnie 25 lat temu 1 czerwca 1991 został wydany dokument rejestracji firmy GOLD-BUD. Od 1 pokojowego biura na Bielanach, poprzez 100 metrowe biuro na Bemowie aż do 300 m własnej nieruchomości w podwarszawskich Łomiankach. Działo się. Chcielibyśmy podziękować wszystkim pracownikom, którzy nam towarzyszyli w tej drodze i którzy sprawili, że jesteśmy oraz Klientom, którzy nam zaufali i bez których nie moglibyśmy się rozwijać. DZIĘKUJEMY!

WYBRANE POSTY NA FB

 

W Zespole Szkół w Kątach koło Sochaczewa zamontowaliśmy dźwig hydrauliczny, panoramiczny wraz z konstrukcją szybu....

Grudzień 5, 2016

/  Aktualności

 

Lipiec 1, 2016

Czerwiec 1, 2016

Maj 30, 2016

Zakończyliśmy montaż nowej platformy pionowej, przeszklonej. To kolejne urządzenie w naszej ofercie, które dedykowane jest dla wymagających Klientów. Całe wykonane ze stali szlachetnej i z 4 stron przeszklone szkłem bezpiecznym. Platforma ma napęd elektryczny, który sprawia, że urządzenie montowane na zewnątrz pracuje niezawodnie również w przy niskich temperaturach.

Lipiec 1, 2016

Witamy naszą stronę www.gold-bud.pl po modernizacji....

W zeszłym tygodniu UDT zarejestrował nasze kolejne, nowe urządzenie...

Sierpień 8, 2016

Październik 20, 2016

W listopadzie zamontowaliśmy kolejną platformę i schody w jednym, tym razem w Domu Kultury w Głogowie...

W grudniu tuż przed świętami został zakończony montaż towarowego z konstrukcją szybu w budynku Dworca Kolejowego we Wrocławiu ...

Styczeń 26, 2017